Get the Picture Winter Brunch in Nijmegen
Actief uitgaan in de winter, dat is de Get the Picture Winter Brunch in Nijmegen; verken de stad in een fotospeurtocht en geniet van lekker eten tijdens dit winteruitje van Nijmegen Evenementen.
Het decor van de binnenstad omvat een verrassende stadswandeling met fotografische momenten, een heerlijke brunch en een hoofdprijs.
Uw begeleider neemt u mee naar drie verschillende locaties om lekker te brunchen en onderweg er naar toe gaat u allerlei hilarische, interessante en speciale foto-opdrachten uitvoeren.
Wat gaan we nou precies doen?
Nijmegen Evenementen reserveert voor u drie verschillende restaurants in uw favoriete stad en in ieder etablissement geniet u van een ander gerecht. Tussen de gerechten door gaan jullie lekker op pad met een stadskaart en een opdrachtenboekje. (wij raden overigens ook een warme muts aan).
De teams zoeken via de kaart de beste route en ondertussen moeten er kiekjes gemaakt worden van de mooiste objecten die de stad te bieden heeft.
In het laatste restaurant wordt u ook weer welkom geheten door de begeleider die onder genot van een heerlijk dessert een prijsuitreiking verzorgt, want uiteraard kan er maar één team het beste zijn.
Programma-indicatie:
13.00 – 14.00 Voorgerecht
14.00 – 15.00 Get The Picture deel 1
15.00 – 16.00 Hoofdgerecht
16.00 – 17.00 Get The Picture deel 2
17.00 – 18.00 Nagerecht
-
Uitgebreid 3-gangen lunch in 3 restaurants
-
Leuke prijs voor het winnende team
-
Enthousiaste begeleiding
-
Teambuilding
-
Te boeken op uw gewenste dag en tijdstip!
Optioneel:
Niet telkens uw knip hoeven trekken om uw drankje af te rekenen? Voor €12,50 per persoon per uur dat u in het restaurant doorbrengt (excl. BTW) kunt u gebruikmaken van het drankarrangement, waarbij u onbeperkt kunt genieten van bier, fris, huiswijn, koffie en thee. En… zo komt u ook achteraf niet voor verrassingen te staan!
Minimaal aantal personen
Komt u niet aan het minimale aantal deelnemers voor dit arrangement? Als u bereid bent voor het minimale aantal te betalen, kunt u ook gewoon voor minder personen boeken!